KATALIT BOJËRASH VIVEHARD

Vlerëso Produktin

850L

VIVEHARD

Katalit për bojëra smalt të bazuar në alkid VIVEMETAL.

 • Rrit qëndrueshmërinë e bojës
 • Tharja e shpejtë
 • Rezistent ndaj goditjeve
 • Përforcon ngjitjen dhe qëndrueshmërinë e veshjes fundore

850L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KATALIT BOJËRASH VIVEHARD

KATALIT BOJËRASH VIVEHARD është një forcues për bojrat e smaltit me bazë alkide. Shtimi i VIVEHARD në VIVEMHETAL të VIVECHROM përshpejton tharjen, krijon film shumë të fortë në kohë të shkurtër, rrit qëndrueshmërinë në goditje dhe ruan shkëlqimin dhe hijen edhe në kushtet më të pafavorshme të motit.

Aplikimi

 • Shtoni në VIVEMETAL 10-15% v / v VIVEHARD
 • Llokoçit mirë dhe më pas vendoseni përzierjen.
 • Përdorni përzierjen brenda 4 orësh. Pas kësaj kohe përzierja fillon të trashet në kanaçe.
 • Pasi të keni hapur kutinë, mbylleni me kujdes dhe ruajeni në një vend me lagështirë të ulët.

Specifikime

 • Lloji: Ngurtësues i izocianatit për bojrat e smaltit me bazë alkide
 • Pesha specifike: 1,030  0,005gr / cm3
 • (ISO 2811)
 • Viskoziteti: 21-25sek (ASTM D1200 në 25oC).
 • Raporti i përzierjes: VIVEMETAL: VIVEHARD = 7: 1 v / v.
 • Jeta në vazo: 4 orë
 • Ngjyrat: Pa ngjyrë

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: KATALIT BOJËRASH VIVEHARD

Paketimi

375ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KATALIT BOJËRASH VIVEHARD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart