Heqës i Njollave Fleckenwasser

1,150L

Fleckenwasser

Tretës organik për heqjen e mbetjeve të yndyrshme dhe organike të lëna nga produktet kozmetike, vaji, boja, bojërat, dyllët parafine (mbetjet e pastrimit të waxit), katrani, etj.

1,150L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Heqës i Njollave Fleckenwasser

Heqës i Njollave Fleckenwasser tretës organik për heqjen e mbetjeve të yndyrshme dhe organike të lëna nga produktet kozmetike, vaji, boja, bojërat, dyllët parafine (mbetjet e pastrimit të waxit), katrani, etj. Nga të gjitha sipërfaqet rezistente ndaj tretësit si qelqi, bojëra, qeramika, metali, tekstilet. Nuk përmban hidrokarbure të halogjenuara.

Fushat e përdorimit

Qelq, ngjyra, qeramike, metal, tekstile rezistente në tretës, etj

Rekomandime për përdorim

Përdorni një leckë të thatë thithëse për t’u vendosur në njolla dhe fërkojeni.

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni qëndrueshmërinë e ngjyrave dhe përputhshmërinë e materialit

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Heqës i Njollave Fleckenwasser

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Heqës i Njollave Fleckenwasser”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Heqës i Njollave Fleckenwasser
Heqës i Njollave Fleckenwasser
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart