HEQËS BOJE 700 PAINT REMOVER

Vlerëso Produktin

1,200L

700 PAINT REMOVER

Produkt transparent për heqjen e bojës, llakut dhe materialeve lateks nga sipërfaqet prej metali. Mund të përdoret gjithashtu edhe për pastrimin e pajisjeve (pistoleta, shpatula, etj). Aplikohet me furçë ose shpatull. Qëndron aktiv për 30 – 60 minuta. Nuk do të ndikojë në sipërfaqet metalike nën bojën që do të hiqet.

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

HEQËS BOJE 700 PAINT REMOVER

HEQËS BOJE 700 PAINT REMOVER Produkt transparent për heqjen e bojës, llakut dhe materialeve lateks nga sipërfaqet prej metali. Mund të përdoret gjithashtu edhe për pastrimin e pajisjeve (pistoleta, shpatula, etj). Aplikohet me furçë ose shpatull. Qëndron aktiv për 30 – 60 minuta. Nuk do të ndikojë në sipërfaqet metalike nën bojën që do të hiqet.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: HEQËS BOJE 700 PAINT REMOVER

Paketimi

1L, 500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “HEQËS BOJE 700 PAINT REMOVER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

HEQËS BOJE 700 PAINT REMOVER
HEQËS BOJE 700 PAINT REMOVER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart