GRAFIATO ME THES KNAUF

Vlerëso Produktin

1,200L

RP 240

Suva minerale e shkallës së lartë me një strukturë zakonore në madhësi drithi 2, 3 ose 5 mm për prodhimin e strukturës së brazdës horizontale, vertikale ose të rrumbullakët të fërkimit, llaçit të llaçit ose shenjave të mistrit të shtypura me një mistri zbutëse.

Karakteristikat

 • Kategoria e rezistencës në shtypje CS II sipas DIN EN 998-1
 • Për ambiente të brendshme dhe të jashtme
 • Ilaç kundër ujit
 • Përpunimi me makinë ose me dorë
 • Sjellja e zjarrit A1
 • Kokërr 2/3/5 mm
 • Ngjyra e bardhë (rreth RAL 9016)
 • Mund të ngjyroset në një masë të kufizuar sipas tifozit me ngjyra Knauf ColorConcept
Tags: ,

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

GRAFIATO ME THES KNAUF

GRAFIATO ME THES KNAUF RP 240 Suva minerale e shkallës së lartë me një strukturë zakonore në madhësi drithi 2, 3 ose 5 mm për prodhimin e strukturës së brazdës horizontale, vertikale ose të rrumbullakët të fërkimit, llaçit të llaçit ose shenjave të mistrit të shtypura me një mistri zbutëse.

Karakteristikat

 • Kategoria e rezistencës në shtypje CS II sipas DIN EN 998-1
 • Për ambiente të brendshme dhe të jashtme
 • Ilaç kundër ujit
 • Përpunimi me makinë ose me dorë
 • Sjellja e zjarrit A1
 • Kokërr 2/3/5 mm
 • Ngjyra e bardhë (rreth RAL 9016)
 • Mund të ngjyroset në një masë të kufizuar sipas tifozit me ngjyra Knauf ColorConcept

Fusha e përdorimit

fusha e zbatimit
Për prodhimin e strukturave me brazda horizontale, vertikale ose të rrumbullakëta, shenjat e suvasë ose mistritë të mbështjellë ose patch të shtypur me një mistri zbutës.

Si suva e mbarimit të mineraleve

 • Sistemet e murit të ngrohtë Knauf
 • Suva gëlqereje, gëlqere-çimentoje dhe çimentoje për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
 • Suvatimi
 • Plasterboard dhe plasterboard
Përpunimi

ekzekutimi
Shtrembërojeni me mistri në madhësinë dhe strukturën e kokrrës menjëherë me mjetin e dëshiruar (mistri PVC etj.) Në drejtimin e dëshiruar (vertikal, horizontal ose i rrumbullakët). Si suva e mbështjellë, vendosni llaç në trashësi dhe strukturë të mjaftueshme të suvasë me rulin. Si suva patch, vendosni llaç në trashësinë e mjaftueshme të suvasë dhe modelojeni menjëherë duke e futur mistrin në një mënyrë të kompensuar dhe duke e tërhequr butësisht. Punoni me lagështirë, mos punoni në sipërfaqe të shtrënguara. Plotësoni sipërfaqet e lidhura në një hap pune.

Njihuni me produktet tona KNAUF

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: GRAFIATO ME THES KNAUF

Paketimi

30kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “GRAFIATO ME THES KNAUF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart