DYLENT NITRO SOLVENT

Vlerëso Produktin

300L4,400L

NITRO SOLVENT

Hollues me bazë nitroceluloze për bojra nitro, llaqe dhe verniqe.

  • Për përdorim të përgjithshëm

300L4,400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

DYLENT NITRO SOLVENT

DYLENT NITRO SOLVENT hollues me bazë nitroceluloze për bojra nitro, llaqe dhe verniqe.

  • Për përdorim të përgjithshëm

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: DYLENT NITRO SOLVENT

Paketimi

0.75L, 4L, 15L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “DYLENT NITRO SOLVENT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart