DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741

900L

741 ACRYL SLOW THINNER

Hollues i ngadaltë, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741

DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741 Hollues i ngadaltë, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

SLOW (zbritës) special i holluar që përdoret për hollimin e astareve akrilike 2K me ndërtim të lartë dhe veshjeve akrilike dhe veshjeve bazë. Hollohet në mënyrë të përsosur dhe siguron një sipërfaqe perfekte pa asnjë zgjatje të kohës së tharjes. Mund të përdoret gjithashtu për pastrimin e pajisjeve të përdorura në aplikimin e materialit akrilik. NUK përmban tretës të ricikluar.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “DYLENT AKRILIK I AVASHTË 741”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart