DYLEN PASTRIMI NITRO 767

600L2,700L

767 ECO THINN NITRO THINNER

Hollues i përshtatshëm për bojra ose sipërfaqe me përmbajtjte nitroceluloze, për llak si dhe stuko 1K. Rekomandohet për pastrimin e pistoletave dhe furçave të bojës. NUK përmban shkrirës të riciklueshëm.

600L2,700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

DYLEN PASTRIMI NITRO 767

DYLEN PASTRIMI NITRO 767 Hollues i përshtatshëm për bojra ose sipërfaqe me përmbajtjte nitroceluloze, për llak si dhe stuko 1K. Rekomandohet për pastrimin e pistoletave dhe furçave të bojës. NUK përmban shkrirës të riciklueshëm.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: DYLEN PASTRIMI NITRO 767

Paketimi

1L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “DYLEN PASTRIMI NITRO 767”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

DYLEN PASTRIMI NITRO 767

600L2,700L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart