DAST DW2000 – Koll Pllakash

Vlerëso Produktin

450L550L

DW 2000

Ngjitës me bazë çimento, fleksibël për ngjitjen e pllakave qeramike, gres, porcelan, etj.

SKU: Dast2000

450L550L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

DAST DW 2000

Ngjitës me bazë çimento, fleksibël për ngjitjen e pllakave qeramike, gres, porcelan, etj.

KLASIFIKIMI I PRODUKTIT

DW 2000 është klasifikuar si C2T sipas EN 12004 me baza C – çimento, 2 – ngjitës me forcë ngjitëse të lartë dhe T – antirrëshkitshmëri.

KARAKTERISTIKAT

  • Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
  • Për ambiente me lagështi.
  • Punueshmëri e mirë.
  • Për fiksimin e pllakave qeramike, gres dhe porcelan.
  • Për fiksimin e pllakave qeramike, gres dhe pllaka porcelani në sipërfaqe gipsi pasi është trajtuar me PRIMER.

FUSHA E PËRDORIMIT

DW 2000 përdoret për shtrimin e pllakave qeramike, gres dhe porcelan, pllaka të dimensioneve të ndryshme në sipërfaqe të ndryshme të tilla si: beton, veshje izoluese, çimento, suva, pllaka të vjetra, etj Ky produkt është i përshtatshëm për brenda dhe jashtë. DW 2000 gjithashtu mund të aplikohet në sipërfaqe të deformueshme si pllaka gipsi, druri, apo dysheme me ngrohje qendrore kur bëhet përforcimi i tij me adetivin FLEXIT, adetiv që përmirëson parametrat teknike të ngjitës.

Specifikime: DAST DW2000 – Koll Pllakash

Paketimi

25kg

Ngjyra

White, Gray

Dimensions
Weight N/A

Videos: DAST DW2000 – Koll Pllakash

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “DAST DW2000 – Koll Pllakash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

DAST DW2000 – Koll Pllakash
DAST DW2000 – Koll Pllakash

450L550L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart