PASTRUES FUGASH PËR PLLAKA

Vlerëso Produktin

490L2,730L

FUGA CLEAN

Pastrues në trajtë të lëngshme i bazuar në acide, i cili përdoret për të pastruar mbetjet e betonit, llaçrave të ndryshëm si dhe e kripërave nga pllaka. Shërben për pastrimin e ambjenteve ku ruhet uji i pijshëm dhe ushqimi pasi nuk lë mbetje.

SKU: N/A Tags: ,

490L2,730L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

PASTRUES FUGASH PËR PLLAKA

PASTRUES FUGASH PËR PLLAKA FUGA CLEAN është një pastrues në trajtë të lëngshme i bazuar në acide, i cili përdoret për të pastruar mbetjet e betonit, llaçrave të ndryshëm si dhe e kripërave nga pllaka. Shërben për pastrimin e ambjenteve ku ruhet uji i pijshëm dhe ushqimi pasi nuk lë mbetje.

FUGA CLEAN është një pastrues i lëngjeve, i bazuar në acide, i cili përdoret për pastrimin e mbetjeve të betonit, llaçeve të ndryshëm, si dhe kripërave nga pllakat. Shërben për pastrimin e ambienteve ku ruhen uji i pijshëm dhe ushqimi, pasi nuk lë mbeturina. FUGA CLEAN përdoret për pastrimin e çimentos, gëlqeres, kripërave, mbetjeve të ngjitësve të pllakave në sipërfaqet e pllakave, gurëve natyralë dhe sipërfaqeve të lëmuara. Shërben gjithashtu për pastrimin e fasadave nga mbetjet e ngjitësve të pllakave dhe kripërave. FUGA CLEAN shkëlqen në sipërfaqen e cila do të pastrohet, siç është ose hollohet me ujë deri në raportin 1: 1. Pasi të jetë ndezur, lihet për 2-3 minuta që të reagojë dhe më pas sipërfaqja fërkohet me një sfungjer ose me një furçë të fortë jometalike. Pasi të jetë bërë pastrimi me FG-CLEAN, sipërfaqja shpëlahet me ujë të bollshëm. Në raste të vështira mund të kërkohet që procedura të përsëritet edhe një herë. Përdorimi i dorezave është i domosdoshëm gjatë përdorimit të tij. Në sipërfaqet e llakuara ose të lëmuara, nuk duhet të lejohet të veprojë për një kohë të gjatë. Duhet pastruar menjëherë me ujë të bollshëm. Nuk duhet të ruhet në kontejnerë metalikë dhe të përdoret në mjete metalike. Produkti përmban acide organike dhe inorganike dhe klasifikohet si gërryes. Në rast të punës në ambiente të mbyllura, kërkohet ajrosja

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTRUES FUGASH PËR PLLAKA

Paketimi

1kg, 5kg, 10kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTRUES FUGASH PËR PLLAKA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTRUES FUGASH PËR PLLAKA
PASTRUES FUGASH PËR PLLAKA

490L2,730L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart