BRAVO – HIDROMAT PËR MURE

800L2,500L

BRAVO është bojë disperzive për mure të brendshme, rezistente ndaj fshirjeve pas tharjes se plotë, ka bardhësi të lartë dhe mbulueshmëri të mirë.

SKU: N/A Tags: ,

800L2,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

BRAVO – HIDROMAT PËR MURE

BRAVO – HIDROMAT PËR MURE  është bojë disperzive për mure të brendshme, rezistente ndaj fshirjeve pas tharjes se plotë, ka bardhësi të lartë dhe mbulueshmëri të mirë.

  • Bojë hidromat për mure të brendshme.
  • Rezistente ndaj fshirjeve pas tharjes se plotë.
  • Ka bardhësi të lartë dhe mbulueshmëri të mirë.

BRAVO është bojë e bardhë ekonomike për mure të brendshme rezistente ndaj fshirjeve të thata, avull lëshueshmëri të dalluar.

APLIKIMI: në bazën e thatë, të pastër dhe të fortë aplikohet boja me furcë, rrul ose spërkatje në dy shtresa.

MBULIMI

5-6 m²/l varësisht nga thithja dhe vrazhdësia e sipërfaqes.

PAKETIMI

3 l / 10 l / 15 l

NUANCAT

e bardhë

Njihuni me produktet tona Chromos Svjetlost

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specifikime: BRAVO – HIDROMAT PËR MURE

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

5-6 m²/l

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Hollimi

10% ujë

Sipërfaqe Përdorimi

Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

3L, 10L, 15L

Videos: BRAVO – HIDROMAT PËR MURE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BRAVO – HIDROMAT PËR MURE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BRAVO – HIDROMAT PËR MURE
BRAVO – HIDROMAT PËR MURE

800L2,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart