Astar me bazë uji Akrilik -VITEX PRIMER

Vlerëso Produktin

500L4,500L

PRIMER VITEX ASTAR AKRILIK

Astar me bazë uji, praktikisht pa erë, 100% akrilik, me ngjitje të shkëlqyeshme në muraturë, duke siguruar sipërfaqe me më pak thithje. Lehtë për tu aplikuar me shpejtësi të lartë të përhapjes. Përmirëson pamjen, ngjitjen, fuqinë e mbulimit dhe qëndrueshmërinë e veshjes përfundimtare.


 

SKU: N/A Tags: , ,

500L4,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

Astar me bazë uji VITEX PRIMER – ASTAR AKRILIK

Astar me bazë uji gjysmë transparente me bazë uji, me resinave akrilike 100%. Përdoret si një nënveshje për bojrat me bazë uji të Vitex (plastike, akrilike, bojërat e çimentos, relief, etj.). Shumë e lehtë për tu aplikuar dhe ka një shpejtësi të lartë përhapjeje.

Përmirëson pamjen, fshehjen e fuqisë dhe rezistencës ndaj motit të veshjes përfundimtare(boja). Eshtë një astar i përshtatshëm edhe për sipërfaqet alkaline, sepse i ngop dhe i stabilizon ato. Praktikisht pa erë gjatë aplikimit të tij sepse nuk përmban amoniak.

Karakteristikat kryesore:

  •  100% akrilik
  • Ngjitje e shkëlqyeshme
  • Përmirëson veshjen përfundimtare

NGJYRA

Në dispozicion në gjysmë-transparente.

Specifikime: Astar me bazë uji Akrilik -VITEX PRIMER

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

18-20m2/lt

Koha e Tharjes

15-30min

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

0.75L, 3L, 10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Astar me bazë uji Akrilik -VITEX PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Astar me bazë uji Akrilik -VITEX PRIMER
Astar me bazë uji Akrilik -VITEX PRIMER

500L4,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart