BOJË SMALTO EXTRA NEOCHROM

Vlerëso Produktin

800L4,400L

EXTRA NEOCHROM

Bojë smalt me cilësi të shkëlqyeshme për metal dhe dru.

  • Shumë e qëndrueshme
  • Mbulimi i lartë
  • Karakteristikat e shkëlqyera të nivelimit
  • Rezistencë e mirë ndaj kushteve të motit
  • Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave

800L4,400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË SMALTO EXTRA NEOCHROM

BOJË SMALTO EXTRA NEOCHROM krijon një lustër me shkëlqim të plotë, smalt shumë i qëndrueshëm me shkëlqim dhe mbajtje të shkëlqyeshme të ngjyrave, e cila siguron mbrojtje dhe bukuri për jetëgjatësi. Është i përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet e brendshme dhe të jashtme metalike dhe prej druri. Formon një përfundim të fortë dhe fleksibël me një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme ndaj kushteve të pafavorshme të motit dhe ndotjes atmosferike, si dhe larjes. Ka veti të shkëlqyera punuese dhe niveluese dhe fuqi të madhe mbuluese. Në dispozicion në paketim prej 750mL, 2.5Lt, 5Lt

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për sipërfaqet metalike që kërkojnë mbrojtje ndaj ndryshkut përdorni astarin antikorozive RUST PRIMER. Për sipërfaqet prej druri pas përgatitjes së plotë (pastrimi i nyjeve, mbushja dhe veshja me stuko) përdorni shtresën VELATURA.

Aplikimi

  • Vendosni 2 shtresa EXTRA NEOCHROM.

PAS PERDORIMIT

Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat përpara pastrimit • Pastroni furçat dhe pajisjet me furçë solvent nga Vivechrom.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË SMALTO EXTRA NEOCHROM

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

14 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Me Shkëlqim

Koha e Tharjes

5 Orë

Hollimi

Gati për përdorim

Sipërfaqe Përdorimi

Dru, Metal

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË SMALTO EXTRA NEOCHROM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË SMALTO EXTRA NEOCHROM
BOJË SMALTO EXTRA NEOCHROM

800L4,400L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart