VITO ACRYLIC – Bojë Akrilike

1,800L4,500L

Bojë akrilike për përdorim të jashtëm, me fuqi të madhe mbuluese dhe shpejtësi të lartë përhapjeje. Lehtë për tu aplikuar me veti niveluese shumë të mira duke prodhuar një sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë.


vitex albania

 

SKU: N/A Tags: , ,

1,800L4,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

VITO ACRYLIC – Bojë Akrilike

Vito acrylic është bojë plastike akrilike, për përdorim të jashtëm, bazuar në rrëshira akolike të kopolimerit. Ajo shfaq fuqi të madhe mbuluese dhe shkallë të lartë të përhapjes. Lehtë për tu aplikuar me një nivel shumë të mirë të nivelimit prodhon një sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë. Vito acrylic është bojë me vlerë të mirë ekonomike monetare, e përshtatshme për bojaxhiun profesionist.

  • Bojë akrilike për përdorim të përgjithshëm
  • Fuqia e madhe e mbuluese

NGJYRA

Në dispozicion në të bardhë dhe një numër të pakufizuar ngjyrash përmes Vitex’s Colorfull Tinting System.

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të lëmuara, të pastra dhe të thata, pa yndyrë, pluhur, bojë të dëmtuar ose flakëruese. Për të mbushur ndonjë çarje ose vrimë përdorni Stuko Akrilike. Sipërfaqet e mbuluara më parë me bojra uji ose shpërndarës (gëlqere ose tavan i bardhë) duhet të aplikohen më parë me astar.

APLIKACION

Përzijeni mirë para përdorimit. Vendosni dy shtresa me rul, furçë ose pomë të holluar deri në 10% me ujë. Mos e aplikoni në temperaturë nën 5 ° C, mbi 35 ° C dhe / ose lagështirë relative mbi 70%. Shmangni aplikimin kur bie shiu ose acari pritet në 48 orët e ardhshme. Thahet pas 15-30 minutash dhe mund të rilyhet pas 3-4 orësh. Koha e tharjes varet nga kushtet e motit (lagështia dhe temperatura).

Specifikime: VITO ACRYLIC – Bojë Akrilike

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

10-12 (m²/Lt)

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

15-30min

Hollimi

0-10%

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, Suva

Specifikime
Paketimi

3L, 9L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VITO ACRYLIC – Bojë Akrilike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VITO ACRYLIC – Bojë Akrilike
VITO ACRYLIC – Bojë Akrilike

1,800L4,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart