BOJË PLASTIKE CHIEF EMULSION

Vlerëso Produktin

500L5,500L

BOJË PLASTIKE CHIEF EMULSION

 • Përbërje e re e përmirësuar me rezistencë ndaj larjes (Klasa 2-EN 13300)
 • Bardhësi e shkëlqyeshme
 • Përhapje e mrekullueshme
 • Mbulim i shkëlqyeshëm
 • Përfundim i butë
 • Lehtë për të punuar
SKU: N/A Tags: ,

500L5,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË PLASTIKE CHIEF EMULSION

BOJË PLASTIKE CHIEF EMULSION Bojë emulsioni e rrafshët ekologjike për përdorim të brendshëm. Fuqia dhe bardhësia shumë e mirë e mbulimit.

 • Përbërje e re e përmirësuar me rezistencë ndaj larjes (Klasa 2-EN 13300)
 • Bardhësi e shkëlqyeshme
 • Përhapje e mrekullueshme
 • Mbulim i shkëlqyeshëm
 • Përfundim i butë
 • Lehtë për të punuar

KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME

Bojë emulsioni ekologjike mat për përdorim të brendshëm, e përshtatshme për mure, suva, beton dhe pllaka gipsi. Emulsioni kryesor ka shumë mirë fshehja dhe mbulimi i fuqisë. Lehtë për tu aplikuar me shumë nivelim të mirë. Erë e ulët. Zgjidhje shumë e mirë me kosto efektive për profesionistët, duke kombinuar fshehjen shumë të mirë. Tregon mirë rezistenca ndaj pastrimit (EN 13300, klasa 2). Përmbajtja e minimizuar e substancave të rrezikshme. Përbërjet organike të paqëndrueshme të reduktuara (VOCs).

Përgatitja e sipërfaqes

Pastroni sipërfaqen nga pluhuri, vaji, bojërat e vjetra të prera, lagështia etj. Aplikoni me Primer Universal Smaltoplast. Për sipërfaqe të vështira dhe të ndyra (të tilla si nikotina, tymi, lagështia) kryeministër me abetare speciale SMALTOX hidro.

APLIKIMI

Llokoçis mirë. Aplikoni në mënyrë uniforme 1 ose 2 shtresa Emulsioni kryesor. Minimizimi i harxhimi i bojës: për një sipërfaqe prej 10 m², 1,6lt bojë nevojitet për dy palltot. Këshilla! Për nuancat e errëta, në mënyrë që të minimizojmë numrin e veshjeve, ne propozoni të aplikoni Smaltox Hydro ose Chief Emulsion në hije gri S-1502-Y për nuancat e verdha, S1502-R për nuancat e kuqe ose një nuancë më të lehtë të së njëjtës nuancë e cila prodhohet nga një bazë me errësirë më të mirë.

PASTRIMI I PAJISJEVE

Ndërsa punoni mbajini pajisjet tuaja të lagura, ose në tenxhere, ose në bojë lavdërues Tendosni mirë mjetet tuaja nga bojërat përsëri në tenxhere dhe pastrojeni menjëherë me ujë dhe sapun. Shmangni larjen e materialeve që hyjnë në rrjedhat e ujit.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-30 ºC dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Përkundrazi kushtet e motit mund të degradojnë cilësinë e bojës.

Njihuni me produktet tona VECHRO

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specifikime: BOJË PLASTIKE CHIEF EMULSION

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 – 13 (m² / Lt)

Koha e Tharjes

1-2 Orë

Hollimi

8-15 %

Specifikime
Paketimi

0.75L, 3L, 9L, 15L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË PLASTIKE CHIEF EMULSION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË PLASTIKE CHIEF EMULSION
BOJË PLASTIKE CHIEF EMULSION

500L5,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart