BOJË ME LUSPA SFIRILATO

Vlerëso Produktin

800L2,600L

SFIRILATO

Bojë smalt me përfundimin e efektit të çekanuar

  • Shumë e qëndrueshme
  • Tharja e shpejtë
SKU: N/A Tags: ,

800L2,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË ME LUSPA SFIRILATO

BOJË ME LUSPA SFIRILATO është bojë mbrojtëse dhe dekorative që siguron një pamje tërheqëse metalike të zbukuruar dekorative. SFIRILATO është zgjidhja e lehtë dhe efektive për zbukurimin dhe mbrojtjen e sipërfaqeve metalike, të tilla si dyert e ashensorit, kangjella, orendi metalike, parmakë, objekte të vogla dekorative e.t.c. Është ME tharje e shpejtë dhe me ngjitje të fortë.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.

Aplikimi

  • Për të arritur përfundimin e efektit çekiç (luspa), vendosni një shtresë të trashë SFIRILATO të holluar deri në 18% me No 600 GENERAL USE nga Vivechrom. Për sipërfaqe të vogla dhe aplikim me furçë ose rul, aplikoni 1-2 shtresa pa rralluar.
  • Për përdorim të jashtëm, fillimisht aplikoni domosdoshmërisht astarin RUST PRIMER për mbrojtje nga ndryshku.
  • Sigurohuni që sipërfaqja të jetë e mbuluar në mënyrë adekuate dhe se nuk ka vrima për të lejuar depërtimin e lagështisë.

PAS PERDORIMIT

Hiqni sa më shumë bojë nga pajisjet përpara pastrimit • Pastroni pajisjet me THINNER No 600 GENERAL USE nga Vivechrom pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË ME LUSPA SFIRILATO

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

8 m²/L

Rezultati Pas Lyerjes

Me Shkëlqim

Koha e Tharjes

30min

Hollimi

18% Solvent

Sipërfaqe Përdorimi

Metal

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË ME LUSPA SFIRILATO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË ME LUSPA SFIRILATO

800L2,600L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart