ASTAR RIFORCUES I HEKURIT

Vlerëso Produktin

1,600L

FERRO PRIMER

Astar antikorrodues me bazë çimentoje, riforcues i aliazheve të hekurit në strukturat ndërtimore.

PËRSHKRIMI

FERRO PRIMER mund të aplikohet si një astar riforcues dhe mbrojtës i aliazheve të hekurit, çelikut ndaj korrozionit, ndryshkut, duke vepruar si një shtresë lidhëse midis betonit të vjetër dhe atij të riparuar.

1,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR RIFORCUES I HEKURIT FERRO PRIMER

FERRO PRIMER antikorrodues me bazë çimentoje, riforcues i aliazheve të hekurit në strukturat ndërtimore.
PËRSHKRIMI
FERRO PRIMER mund të aplikohet si një astar riforcues dhe mbrojtës i aliazheve të hekurit, çelikut ndaj korrozionit, ndryshkut, duke vepruar si një shtresë lidhëse midis betonit të vjetër dhe atij të riparuar.

FUSHAT E APLIKIMIT

  • Për të mbrojtur çelikun në strukturën ndërtimore gjatë riparimeve të mundshme të strukturave të betoneve që janë demtuar si pasojë e karbonizimit, tërmeteve, etj.
  • Për të mbrojtur çelikun në struktura të cilat paramendohet të punohet në kushte atmosferike të lagështa.

PËRFITIMET

  • Efektiviteti i lartë ndaj korrozionit
  • Veti të mira mekanike
  • I lehtë në aplikim
  • Lejon betonin të kryejë një frymëmarrje natyrale
  • Nuk ka përmbajtje të lëndëve volatile
  • Jo inflamator, miqësor me mjedisin dhe aplikuesin.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR RIFORCUES I HEKURIT

Paketimi

3kg

Ngjyra

I Kuqerremtë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR RIFORCUES I HEKURIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart