ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER

Vlerëso Produktin

2,500L

P981 1K EPOXY PRIMER

ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER Astar epoksik 1K. Thahet shumë shpejt. I përshtatshëm për të gjitha sistemet e bojrave.

2,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER

ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER Astar epoksik 1K. Thahet shumë shpejt. I përshtatshëm për të gjitha sistemet e bojrave.

Tharje e shpejtë 1K Epoxy Primer. I përshtatshëm për të gjitha nënshtresat metalike si të galvanizuar, inox, alumin, metal i zhveshur dhe OEM (E-COAT). Ka veti të buta antikorozive, mbulim të shkëlqyeshëm dhe mund të lyhet me të gjitha sistemet e bojrave HB BODY.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER

Paketimi

1L

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR P981 1K EPOXY PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart