ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

1,200L

P360 2:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik me cilësi të lartë. I përshtatshëm për panele OEM plastike. Raporti i përzierjes 2: 1 me H 725 tharës për astar. Mund
t’i shtohet tharës 725 SLOW/FAST ose 729 NORMAL/FAST.

 

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik me cilësi të lartë. I përshtatshëm për panele OEM plastike. Raporti i përzierjes 2: 1 me H 725 tharës për astar. Mund
t’i shtohet tharës 725 SLOW/FAST ose 729 NORMAL/FAST.

Astar akrilik me cilësi të lartë për riparime të pjesshme dhe të plota të makinave të pasagjerëve. I pershtatshem per panelet OEM plastifikuese dhe te katandosura te shkrire. Raporti i përzierjes 2: 1 me H 725 Hardener for Primers FAST / SLOW ose H 729 Hardener for Primers NORMAL. Shkathtësia e tij mundëson aplikimin në trashësi normale, mesatare dhe të lartë filmi me lëmues të ndërmjetëm ose aplikim “lagësht mbi lagësht”. Thithja e mirë e spërkatjes së tepërt dhe niveli i shkëlqyeshëm garantojnë rezultate të jashtëzakonshme.

KUJDES: Përdorimi i HB BODY PRO A 715 TURBO AX jeta e vazos së materialit të gatshëm për përdorim bëhet shumë e shkurtër. Për këtë arsye materiali duhet të zbatohet menjëherë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER

Ngjyra

E Zezë, Gri

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR P360 2:1 HS FILLING PRIMER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart