ASTAR NJOLLASH VIVEDUR BLOCK

Vlerëso Produktin

650L6,800L

VIVEDUR BLOCK

Astar akrilik bllokues njollash.

 • Fsheh njollat
 • Për njollat e nikotinës dhe tymit
 • Opacitet i lartë
 • Mbulimi i lartë

650L6,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

ASTAR NJOLLASH VIVEDUR BLOCK

ASTAR NJOLLASH VIVEDUR BLOCK është i bardhë, akrilike me bazë uji që ndalon njollat të duken në sipërfaqe, e përshtatshme për të gjitha sipërfaqet e muraturave të brendshme dhe të jashtme. Nënshkruan dhe mbulon njollat e tymit, nikotinës, verdhëzës, stilolapsin e ndezur në ujë, kafe, lëng, lagështirë të vjetër dhe papastërti të tjera. Ka fuqi të madhe fshehëse, përhapje të lartë dhe ngjitje të fortë. Është pa amoniak dhe ka erë të ulët. Ai vulos njollat dhe parandalon migrimin e tyre në shtresën përfundimtare, ndërsa, në të njëjtën kohë, lejon që sipërfaqja të marrë frymë, duke mbajtur larg lagështinë. Është e lehtë për tu aplikuar dhe thahet shpejt. Ai jep një sipërfaqe të rrafshët, duke siguruar një përfundim të jashtëzakonshëm të veshjes përfundimtare. Lyehet përsëri me të gjitha emulsionet me bazë uji dhe bojrat akrilike.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni stuko NEOPAL STUCCO të VIVECHROM.

Aplikimi

 • Holloni deri në 10% me ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit. Është e preferueshme ta përdorni atë pa holluar sipërfaqet e ndotura rëndë.
 • Vendosni 1-2 shtresa VIVEDUR BLOCK. Mund të rilyhet në 2 orë, por për sipërfaqet e ndotura, është rekomandohet fuqimisht të lyeni përsëri 24 orë më vonë, ose edhe më shumë, në mënyrë që të arrini bllokim më të mirë papastërtish.
 • Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe tharjes.
 • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

Specifikime

 • Lloji: Nënshtres akrilike me bazë uji.
 • Metoda e aplikimit: Furçë, rul ose armë spërkatëse.
 • Rrallimi: Deri në 10% me ujë të pastër.
 • Shkalla e përhapjes: Rreth 11m² për litër për shtresë në sipërfaqet e përgatitura më parë.
 • Koha e tharjes: Prekeni thahet pas 1 ore dhe ribotohet pas 2 orësh. Koha e tharjes varet nga moti kushtet (lagështia, temperatura).
 • Ngjyrat: Është në dispozicion në të Bardhë.
 • Magazinimi: Ruhet midis 5 ° 40 ° C.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

 

Specifikime: ASTAR NJOLLASH VIVEDUR BLOCK

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 m²/L

Koha e Tharjes

1-2 Orë

Hollimi

0-10%

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

0.75L, 3L, 10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR NJOLLASH VIVEDUR BLOCK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR NJOLLASH VIVEDUR BLOCK
ASTAR NJOLLASH VIVEDUR BLOCK

650L6,800L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart