ASTAR DRURI I BARDHË 2K-SURFACER

Vlerëso Produktin

ASTAR DRURI I BARDHË 2K-SURFACER

 • Përdorni: Brendshme
 • Sipërfaqe: Kompensatë, MDF, Dru
 • Qëllimi: Mbushja

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR DRURI I BARDHË 2K-SURFACER

ASTAR DRURI I BARDHË 2K-SURFACER

 • Përdorni: Brendshme
 • Sipërfaqe: Kompensatë, MDF, Dru
 • Qëllimi: Mbushja

PËRSHKRIM

SURFACER nënshtresë e bardhë, mbulesë, poliuretani 2 përbërëse për mbushjen e poreve të pyjeve para se të vendosni poliuretanin përfundimtar të bardhë ose me ngjyrë, llak 2 përbërës. Isshtë i përshtatshëm për të gjitha llojet e drurit. Thahet jashtëzakonisht shpejt, fërkohet lehtë dhe shpejt dhe nuk rrjedhin në skajet dhe sipërfaqet vertikale.

 • METODA E APLIKIMIT Armë, pa ajër, perde
 • HOLLIMI 20-30% v / v me Νο.102 ose Νο.302
 • Koha e tharjes 1-2 orë
 • Nr. I shtresave 1-2
 • Mbulimi 8-10 m2 / kg
 • RAPORTI I PIXRZIHJES 2Α: 1Β v / v
 • PAKETIMI A: 1 kg, 4 kg, 20 kg B: 0,5 kg, 2 kg, 10 kg
 • Hije E bardhe

Njihuni me produktet tona Er-Lac

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR DRURI I BARDHË 2K-SURFACER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR DRURI I BARDHË 2K-SURFACER
ASTAR DRURI I BARDHË 2K-SURFACER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart