ANTIMOL DRURI VIVEXYL PLUS

Vlerëso Produktin

900L2,800L

VIVEXYL PLUS

Ruajtës druri

 • Mbrojtja kundër kërpudhave dhe njollave blu
 • Mbron drurin
SKU: N/A Tags: ,

900L2,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ANTIMOL DRURI VIVEXYL PLUS

ANTIMOL DRURI VIVEXYL PLUS është një konservues druri me ngjyrë i tretur për përdorim të jashtëm, i cili depërton në dru dhe mbron nga kërpudhat / njollat blu. Zbatohet në dyert, dritaret, kornizat, veshjet, mobiljet e kopshtit, traget dhe trarët, bazat. Është rezistent ndaj çarjeve, flluskave dhe lëvozhgave. Ka një qëndrueshmëri të shkëlqyeshme ndaj rrezeve të diellit dhe lagështisë dhe ofron mbrojtje efektive duke rritur bukurinë natyrore të drurit.Është në dispozicion transparent pa ngjyrë dhe në 12 hije të gatshme.

Përgatitja e sipërfaqes

 • Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata dhe të fërkohen me një letër të përshtatshme gërryese.
 • Fërkoni drurin e ri dhe hiqni yndyrën dhe rrëshirën me THINNER No 600 për PERDORIM TE PËGRGJITHËSHM.
 • Trajtime të tilla si lëmimi i thatë, fërkimi i filmit me bojë të thatë do të krijojnë pluhuri dhe / ose tymi i rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, mbrojtës të përshtatshëm të frymëmarrjes duhet të përdoren pajisjet.

Aplikimi

 • Gati për përdorim. Vendosni 1-2 shtresa të VIVEXYL PLUS.
 • Për performancë efektive biocidale aplikoni 200–250 ml / m².
 • Prekni të thatë pas 3 orësh dhe të lyhen përsëri pas 16 orësh.
 • Për një përfundim të përsosur saten, rekomandohet të përdorni ngjyrosje druri premium VIVEXYL FILTER 7.
 • Ky produkt është për përdorim në të gjithë drurin e jashtëm, i cili nuk është në kontakt të drejtpërdrejtë me tokën ose ujin sipërfaqësor dhe është i ekspozuar ndaj kushteve të motit. Jo për përdorim të brendshëm.
 • Ngjyra përfundimtare e drurit varet nga ngjyra fizike dhe thithja e drurit dhe numri të veshura VIVEXYL PLUS të aplikuara.

PAS PERDORIMIT – MENAXHIMI I MBETJEVE

• Pastroni furçat dhe pajisjet me Vivechrom’s BRUSH SOLVENT menjëherë pas përdorimit • Mos i zbrazni në kullues.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ANTIMOL DRURI VIVEXYL PLUS

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

16 m2/lt

Koha e Tharjes

3 Orë

Hollimi

Gati për përdorim

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ANTIMOL DRURI VIVEXYL PLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ANTIMOL DRURI VIVEXYL PLUS
ANTIMOL DRURI VIVEXYL PLUS

900L2,800L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart