VAJ MBROJTËS DRURI TEAK OIL

Vlerëso Produktin

1,100L

TEAK OIL

Mbrojtës i drurit të fortë me dyllë.

  • Mbron drurin
  • Gati per perdorim

1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

VAJ MBROJTËS DRURI TEAK OIL

VAJ MBROJTËS DRURI TEAK OIL VIVECHROM’s është një përzierje e përzgjedhur posaçërisht e vajrave e kombinuar me dyllë, e përdorur kryesisht për mirëmbajtjen dhe freskimin e drurit të fortë si dru tik, sofër, iroko, si dhe të gjithë drurët e zhveshur. Vaji thithet nga druri duke ngopur poret e tij pa formuar një film dhe është i papërshkueshëm nga uji. TEAK OIL ringjall dhe nxjerr ngjyrën natyrale dhe strukturën e drurit e cila është konsumuar për shkak të motit ose kushteve të përdorimit. Është ideal për mobilje të pa lustruara në kopsht, si dhe për objekte dekorative prej druri.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Metrazhe (cop), Furçë

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata, të pa lustruara dhe pa pluhur, yndyrna dhe rrëshirë. Trajtime të tilla si lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të sjellin pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Punoni në zona të ajrosura mirë. Përdorni pajisje të përshtatshme për mbrojtjen personale.

Aplikimi

  • Holloni me deri në 3% v / v me BRUSH SOLVENT dhe përzieni mirë para përdorimit.
  • Vendosni 2 shtresa VIVELUX në shkëlqim ose në fund të satenit.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

PAS PERDORIMIT – MENAXHIMI I MBETJEVE

Pastroni furçat dhe pajisjet me BRUSH SOLVENT të VIVECHROM menjëherë pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: VAJ MBROJTËS DRURI TEAK OIL

Karakteristikat Kryesore
Koha e Tharjes

3 Orë

Hollimi

3%

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi 0.75 L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VAJ MBROJTËS DRURI TEAK OIL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart