ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER

Vlerëso Produktin

600L2,500L

969 1K ANTICORROSIVE PRIMER

ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER Astar 1K kundër gërryerjeve; mund të përdoret mbi sipërfaqe druri dhe metali. Thahet shumë shpejt. U reziston ndotjeve, lagështirës, problemeve kimike dhe mekanike si dhe kushteve të vështira të motit.

600L2,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER

ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER Astar 1K kundër gërryerjeve; mund të përdoret mbi sipërfaqe druri dhe metali. Thahet shumë shpejt. U reziston ndotjeve, lagështirës, problemeve kimike dhe mekanike si dhe kushteve të vështira të motit.

Tharje e shpejtë astar antikoroziv 1K e cila mund të aplikohet mbi sipërfaqe metali dhe druri. Rezistencë e madhe ndaj lagështisë, kripës, mekanike, kimike dhe kushteve të tjera të rënda mjedisore. Mund të hollohet 10% me 767 Eco Thinn Nitro Thinner dhe të aplikohet me furçë, rul ose pistoletë (grykë 1,8 mm). Kromat pa zink.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER

Ngjyra

Kafe

Paketimi

1kg, 5kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER
ASTAR 969 1K ANTICORROSIVE PRIMER

600L2,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart