ANTIRUXHO METALI PRIMER

Vlerëso Produktin

260L3,360L

ANTIRUXHO METALI PRIMER

ANTIRUXHO METALI PRIMER Nënshtresë me cilësi të lartë me veti të mëdha antikorozive për përdorim industrial. Mund të mbrojë çdo sipërfaqe hekuri dhe i përgatit ato për shtresën e sipërme. Thahet shpejt dhe është i qëndrueshëm në temperatura të larta (deri në 100oC). Është i përshtatshëm për balustrat, dyert dhe çdo sipërfaqe hekuri që ka nevojë për mbrojtje kundër ndryshkut.

260L3,360L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ANTIRUXHO METALI PRIMER

ANTIRUXHO METALI PRIMER Nënshtresë me cilësi të lartë me veti të mëdha antikorozive për përdorim industrial. Mund të mbrojë çdo sipërfaqe hekuri dhe i përgatit ato për shtresën e sipërme. Thahet shpejt dhe është i qëndrueshëm në temperatura të larta (deri në 100oC). Është i përshtatshëm për balustrat, dyert dhe çdo sipërfaqe hekuri që ka nevojë për mbrojtje kundër ndryshkut.

Aplikimi

Përgatitja e sipërfaqes

  • Për të siguruar ngjitjen e duhur të produktit duhet që sipërfaqja të pastrohet nga pluhuri, yndyra, vaji, lëvorja e bojës së vjetër, ndryshku, myku ose lagështia.
  • Vendosni produktin në sipërfaqe
  • Kur të thahet, lyejeni sipërfaqen me letër zmerile të hollë dhe pastrojeni, duke e bërë gati për veshjen e sipërme.
  • Produkti ka të gjithë forcën mekanike pas 20-30 ditësh

KUSHTET E APLIKIMIT

Mos e aplikoni në temperatura nën 6 ° C dhe mbi 40 ° C dhe në lagështirë relative mbi 80%. Kushtet e pafavorshme në aplikim mund të ndryshojnë vetitë përfundimtare të produktit.

MJETET E APLIKIMIT

  • Furçë
  • Rul
  • Spayer pa ajër

Gjatë punës mbani mjetet “e lëngshme” në enë ose enë me produktin. Kullojeni mirë produktin e veglave përsëri në kuti dhe pastrojeni menjëherë me tretës nitro. Nëse produkti thahet vetëm me detergjentë të fortë. Mos i zbrazni larjet në ujërat nëntokësore.

Mbulimi 8-12m2 / Lt për shtresë

Hollimi 10 – 15% hollues nitro

Tharja 10 – 15 min në varësi të kushteve të aplikimit

Ngjyrat: Në dispozicion në të bardhë, gri, bezhë, të zezë, blu dhe të kuqe oksid.

PAKOT: 0.75 Lt, 5Lt, 16Lt

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ANTIRUXHO METALI PRIMER

Paketimi

0.75L, 5L, 16L

Ngjyra

E Zezë, Gri, I Kuqerremtë, E Bardhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ANTIRUXHO METALI PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ANTIRUXHO METALI PRIMER

260L3,360L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart