ANTI SILIKON 804

750L

804 ANTI SILICONE

Produkt shtesë i përshtatshëm për parandalimin ose trajtimin e boshllëqeve të silikonit.

750L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ANTI SILIKON 804

ANTI SILIKON 804 Produkt shtesë i përshtatshëm për parandalimin ose trajtimin e boshllëqeve të silikonit.

Shtues i përshtatshëm për parandalimin dhe ballafaqimin e kratereve të silicit. Përdorni 10 ml 804 Anti Silikoni (afërsisht një kapak) për çdo 500 ml bojë të përzier gati për tu spërkatur. Përzierja duhet të aplikohet në dy shtresa të lehta mbi kratere derisa të zhduken. Pas shtimit të 804 Anti Silikonit në përzierjen e bojës sigurohuni që të përzihet mirë. Vendosni përzierjen Paint / Additive me një pistoletë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ANTI SILIKON 804

Paketimi

250ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ANTI SILIKON 804”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart