Tampon Lucidimi Polish & Sealing Pad

Vlerëso Produktin

950L1,300L

Polish & Sealing Pad

Sfungjer përfundimi tepër i imët për aplikimin ekonomikisht dhe në mënyrë të barabartë të produkteve nënshkrimin të tilla si 1K Nano ose Lack-Polish grün P1.01.

950L1,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

Tampon Lucidimi Polish & Sealing Pad

Tampon Lucidimi Polish & Sealing Pad

Sfungjer përfundimi tepër i imët për aplikimin ekonomikisht dhe në mënyrë të barabartë të produkteve nënshkrimin të tilla si 1K Nano ose Lack-Polish grün P1.01. Lartësia e shkurtër prej 23 mm krijon forca të ulëta rrotullimi, trajtim të shkëlqyeshëm dhe nivelin më të lartë të qëndrueshmërisë. Rrjeti i optimizuar i rrjetit (struktura e hapur qelizore) dhe numri i qelizave kontribuojnë në faktorë të shkëlqyeshëm të higjienës. Buza e bluarjes siguron fleksibilitet shtesë për tamponin, duke u mundësuar atyre që të përshtaten më lehtë rreth kontureve. Materiali shumëngjyrësh jo i endur, i përshtatshëm për lustrim, siguron sigurinë e procesit.

Fortësia e shtypjes: 4. Gërryerja: 2.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Tampon Lucidimi Polish & Sealing Pad

Përmasa

Ø 126, Ø 150

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Tampon Lucidimi Polish & Sealing Pad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Tampon Lucidimi Polish & Sealing Pad
Tampon Lucidimi Polish & Sealing Pad

950L1,300L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart