TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad

Vlerëso Produktin

1,450L

Sfungjer gërryes mesatar për heqjen e motit mesatar dhe gërvishtjeve duke përdorur One Cut and Finish P6.01. Lartësia e shkurtër prej 23 mm krijon forca të ulëta rrotullimi, trajtim shumë të mirë dhe nivel më të lartë të qëndrueshmërisë. Dendësia e veçantë e materialit shkumë mundëson ngurtësinë e kompresimit afatgjatë gjatë lustrimit. Rrjeti i optimizuar (struktura e hapur qelizore) dhe numri i qelizave kontribuon në një nivel të lartë gërryes dhe faktorë të shkëlqyer higjienike. Buza e bluarjes siguron fleksibilitet shtesë për jastëkët, duke u mundësuar atyre të përshtaten më lehtë rreth kontureve. Materiali shumëngjyrësh i pa endur, i përshtatshëm për lustrim, siguron sigurinë e procesit. Fortësia e ngjeshjes: 12. Abraziviteti: 5.

1,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad

TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad

Sfungjer gërryes mesatar për heqjen e motit mesatar dhe gërvishtjeve duke përdorur One Cut and Finish P6.01. Lartësia e shkurtër prej 23 mm krijon forca të ulëta rrotullimi, trajtim shumë të mirë dhe nivel më të lartë të qëndrueshmërisë. Dendësia e veçantë e materialit shkumë mundëson ngurtësinë e kompresimit afatgjatë gjatë lustrimit. Rrjeti i optimizuar (struktura e hapur qelizore) dhe numri i qelizave kontribuon në një nivel të lartë gërryes dhe faktorë të shkëlqyer higjienike. Buza e bluarjes siguron fleksibilitet shtesë për jastëkët, duke u mundësuar atyre të përshtaten më lehtë rreth kontureve. Materiali shumëngjyrësh i pa endur, i përshtatshëm për lustrim, siguron sigurinë e procesit. Fortësia e ngjeshjes: 12. Abraziviteti: 5.

Njoftim

  • Ky informacion produkti mund t’ju këshillojë vetëm pa detyrim.
  • Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund
  • Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj.
  • Ne do të jemi kenaqesi t’ju ndihmoj.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad
TAMPON LUCIDIMI One Cut Pad
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart