Dërgo mesazh në Whatsapp.

STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

2,000L

P261 POLYESTER FILLING PRIMER

Astar 2K polister me veti të shkëlqyera mbushjeje. Mund të lyhet nga siper me të gjitha sistemet e bojërave.

2,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER

STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER Astar 2K polister me veti të shkëlqyera mbushjeje. Mund të lyhet nga siper me të gjitha sistemet e bojërave.

Astar mbushëse poliestër 2K, ideale për sipërfaqe të mëdha të pabarabarta me ngjitje të shkëlqyeshme mbi të gjitha sipërfaqet prej metali, druri dhe tekstil me fije qelqi. Tharje e shpejtë dhe lëmim i lehtë pas 3 orësh në 23 ° C (73 ° F) pa humbur shkëlqimin. Pas aplikimit dhe lëmimit ju mund të lyhet drejtpërdrejt me të gjitha Sistemet e Ngjyrosjes BODY HB.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER

Paketimi

1L

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER
STUKO P261 POLYESTER FILLING PRIMER
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart