STUKO ALUMINI F255 BODYALU

Vlerëso Produktin

900L1,500L

F255 BODYALU

Stuko polisteri 2K, përmban alumin për të rritur trashësinë dhe rezistencën ndaj dridhjeve. Fërkohet me letër P80-P120.

SKU: N/A Tags: ,

900L1,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO ALUMINI F255 BODYALU

STUKO ALUMINI F255 BODYALU Stuko polisteri 2K, përmban alumin për të rritur trashësinë dhe rezistencën ndaj dridhjeve. Fërkohet me letër P80-P120.

Mbushës poliestër alumini 2K me trashësi të rritur dhe rezistencë ndaj dridhjeve. I përshtatshëm për të dy sipërfaqet prej metali dhe druri. Thahet shpejt dhe mund të lëmohet lehtë me letër zmerile P80 – P120 për të marrë një përfundim perfekt pa vrima.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO ALUMINI F255 BODYALU

Ngjyra

Argjend

Paketimi

1kg, 1.8kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO ALUMINI F255 BODYALU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO ALUMINI F255 BODYALU
STUKO ALUMINI F255 BODYALU

900L1,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart