SILIKON BODY PU 944 SEALANT

Vlerëso Produktin

900L

BODY PU 944 SEALANT

Shtresë Hybrid PU me qëndrueshmëri ndaj punimeve mekanike dhe rezistence ndaj rrezeve UV. Ajo ka ngjitje në të gjitha siperfaqet metalike, plastike, polikarbon, prej druri, qelqi, betoni dhe qeramike. Nuk ka përmbajtje izocianat, silikon ose PVC dhe nuk polimerizohet pas përdorimit të parë.

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SILIKON BODY PU 944 SEALANT

SILIKON BODY PU 944 SEALANT Shtresë Hybrid PU me qëndrueshmëri ndaj punimeve mekanike dhe rezistence ndaj rrezeve UV. Ajo ka ngjitje në të gjitha siperfaqet metalike, plastike, polikarbon, prej druri, qelqi, betoni dhe qeramike. Nuk ka përmbajtje izocianat, silikon ose PVC dhe nuk polimerizohet pas përdorimit të parë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SILIKON BODY PU 944 SEALANT

Ngjyra

E Zezë, E Bardhë

Paketimi

300ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SILIKON BODY PU 944 SEALANT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart