SHKUMË POLERITANI PËR PISTOLETË

Vlerëso Produktin

950L

FOAM D 33

Ngjitës poliuretani për panele termoizoluese

950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SHKUMË POLERITANI PËR PISTOLETË

SHKUMË POLERITANI PËR PISTOLETË Ngjitës poliuretani për panele termoizoluese

KARAKTERISTIKAT

D33 shkumë me bazë poliuretani per ngjitjen e paneleve termoizoluese, ka zgjerim te ulët, një komponentësh dhe ka ngjitshmëri të mirë mbi polisterol, styrodur dhe lesh mineral. Megjithatë, nuk ka ngjitshmëri mbi polietilen, silikoni dhe PTFE. Avantazhet e përdorimit të një ngjitësi D33 me bazë poliuretani për panele termoizoluese janë:

  • I lehtë për t’u përdorur
  • Konsumi ekonomik i materialit
  • Më pak të kushtueshme
  • Forcohet shpejt dhe është rezistent ndaj lagështisë dhe temperaturave të ulëta
  • Eshtë miqësor me mjedisin pasi ai nuk përmban CFC
  • Eshtë në përputhje me standardin Etag 004

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SHKUMË POLERITANI PËR PISTOLETË

Paketimi

750ml

Ngjyra

E Verdhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SHKUMË POLERITANI PËR PISTOLETË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

SHKUMË POLERITANI PËR PISTOLETË
SHKUMË POLERITANI PËR PISTOLETË
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart