SHIRIT GOME PËR FUGAT

Vlerëso Produktin

60L90L

FUGA TAPE

Shirit gome qe shërben për të kontrolluar thellësinë e aplikimit të silikonit në fugat e dilatimit.
KARAKTERISTIKAT
Shirit sferik shumë fleksibël i cili ngjeshet pa humbur fleksibilitetin. Siguron lëvizjen e të gjitha llojeve të silikoneve dhe karakterizohet nga vendosje e thjështë dhe e lehtë.

SKU: N/A Tags: ,

60L90L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SHIRIT GOME PËR FUGAT

SHIRIT GOME PËR FUGAT FUGA TAPE
Shirit gome qe shërben për të kontrolluar thellësinë e aplikimit të silikonit në fugat e dilatimit.
KARAKTERISTIKAT
Shirit sferik shumë fleksibël i cili ngjeshet pa humbur fleksibilitetin. Siguron lëvizjen e të gjitha llojeve të silikoneve dhe karakterizohet nga vendosje e thjështë dhe e lehtë.

FUSHA E PËRDORIMIT

Shiriti FUGA TAPE rregullon thellësine e kërkuar të fugës dhe ndihmon në parandalimin e ngjitjes në tre anë të silikonit, bazuar në standarde.

PROÇEDURA E APLIKIMIT

Diametri i shiritit duhet të jetë 25% më i madh se ai i fugës se diletimit. Bëhet vendosja në mënyrë të kujdesshme në mënyrë që të mos dëmtohet apo të çahet, për këtë arsye duhet të evitohet përdorimi i mjetëve të mprehta gjatë montimit. Vendosje më tepër e shiritit nuk rekomandohet. Mbas vendosjes së shiritit aplikohet silikoni I duhur, me bazë poliuretani.

JETËGJATËSIA DHE RUAJTJA

Duhet ruajtur në mjedis normal dhe paketim origjinal, të mbrojtur nga ekspozimi direkt ndaj diellit.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SHIRIT GOME PËR FUGAT

Njësia

6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SHIRIT GOME PËR FUGAT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart