S115 AUTO SEAL

Vlerëso Produktin

1,000L

S115 AUTO SEAL

S115 AUTO SEAL Shtresë për mbushjen e damarëve ose të plasaritjeve, me bazë gome. Mund të lyhet nga sipër me të gjitha llojet e bojrave.

1,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

S115 AUTO SEAL

S115 AUTO SEAL Shtresë për mbushjen e damarëve ose të plasaritjeve, me bazë gome. Mund të lyhet nga sipër me të gjitha llojet e bojrave.

Sealer me bazë gome, i zhvilluar posaçërisht për të bashkuar sipërfaqet metalike dhe mbushjet e nyjeve. Isshtë gjithashtu i përshtatshëm për pjesët e brendshme të automobilave që nuk janë të ekspozuar drejtpërdrejt në rrezet UV. Zbatohet lehtësisht me një armë ose furçë manuale ose pneumatike. Thahet shpejt, në varësi të trashësisë, mbetet elastike dhe dimensionale e qëndrueshme. Pas tharjes mund të vishet nga çdo lloj sistemi bojës me qëndrueshmëri të lartë të plakjes.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: S115 AUTO SEAL

Paketimi

1kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “S115 AUTO SEAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart