Produktë për Shkëlqim Quick & Shine

950L9,000L

Quick & Shine

Pastron, mirëmban dhe ruan në një hap të vetëm. Sipërfaqet marrin një thellim të ngjyrave dhe një shkëlqim të shkëlqyeshëm pa vija.

950L9,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Produktë për Shkëlqim Quick & Shine

Produktë për Shkëlqim Quick & Shine ndarës i shpejtë i rrumbullakët për të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe të lyera (bojëra automjetesh, dru të lyer, xham, pjesë plastike, konsola, mobilje të lyera dhe instrumente muzikorë, sipërfaqe prej çeliku inox, etj.). Pastron, mirëmban dhe ruan në një hap të vetëm. Sipërfaqet marrin një thellim të ngjyrave dhe një shkëlqim të shkëlqyeshëm pa vija. Shenjat e gishtave dhe papastërtitë e lehta hiqen shpejt dhe lehtë. Pjesët e trajtuara janë të konservuara dhe sprapsin ujin dhe papastërtitë dhe mbrohen që të mos ndoten përsëri shpejt (efekti lotus). Quick & Shine hiqet shpejt dhe prandaj është i lehtë për t’u përdorur. Ruhen rimesat ose dyllët e aplikuara më parë. Veçanërisht i përshtatshëm për përfundimin e shpejtë të mallrave të ekspozuara në dyqanet ose në panaire, si dhe për vlerësimin e shpejtë të automjeteve. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Lyerje automjetesh, dru i pikturuar, qelq, pjesë plastike, konsola, mobilje të lyer dhe instrumente muzikorë, sipërfaqe prej çeliku inox, etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni në mënyrë të barabartë në sipërfaqet që do të trajtohen dhe lustroni me një leckë mikrofibre Profi.

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë; Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehta;

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Produktë për Shkëlqim Quick & Shine

Paketimi

1L, 10L

Videos: Produktë për Shkëlqim Quick & Shine

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Produktë për Shkëlqim Quick & Shine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Produktë për Shkëlqim Quick & Shine
Produktë për Shkëlqim Quick & Shine

950L9,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart