Pastrues Motorri Motorplast

1,200L

Motorplast

Pastrues dhe konservues motorri natyrisht me shkëlqim, për zhvendosjen e ujit për motorët, pjesët e strehimit, tubat e gomës dhe njësitë e fuqisë së makinave, automjeteve tregtare, etj.

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues Motorri Motorplast

Pastrues Motorri Motorplast konservues natyrisht me shkëlqim, për zhvendosjen e ujit për motorët, pjesët e strehimit, tubat e gomës dhe njësitë e fuqisë së makinave, automjeteve tregtare, etj., Me aromë të këndshme. Pjesët e trajtuara rimarrin pamjen e tyre të re. Tharja e plotë (pa film lubrifikues) parandalon ngjitjen e papastërtive. Njësitë e energjisë mbrohen nga korrozioni dhe faktorët mjedisorë nga filmi mbrojtës elastik i përhershëm. I përshtatshëm për përdorim në sipërfaqe të thata dhe të lagura. Rezistent ndaj temperaturës deri në 250 ° C. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Motorë, pjesë strehimi, tuba gome dhe njësi të fuqisë së makinave, automjete komerciale, etj.

Rekomandime për përdorim

Përdorni një shishe spërkatëse, ose idealisht Ciklonin, për të aplikuar një film edhe të hollë në lagështin e pastruar ose sipërfaqe të thata dhe më pas lëreni të thahet.

Paralajmërime

  • Para përdorimit, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • Mos e përdorni në sipërfaqe ku ka rrëshqitje është e padëshirueshme 

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues Motorri Motorplast

Paketimi

500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues Motorri Motorplast”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart