Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem

5,050L

Felgenreiniger extrem

Pastrues special me bazë acid klorhidrik jashtëzakonisht acid për të gjitha materialet rezistente ndaj acidit klorhidrik si disqet, automjetet komerciale / ndërtimore, larja e pllakave të motorrit, makineritë, etj.

5,050L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem

Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem special me bazë acid klorhidrik jashtëzakonisht acid për të gjitha materialet rezistente ndaj acidit klorhidrik si disqet, automjetet komerciale / ndërtimore, larja e pllakave të motorrit, makineritë, etj. Tamburët e djegur në pluhurat e frenave, shënjat e ndryshkut, shkallët e gëlqeres, mbetjet e çimentos, papastërtitë mjedisore dhe papastërtitë e tjera inorganike hiqen shumë shpejt dhe tërësisht. Ndarja e shpejtë dhe testimi në përputhje me ORNORM 5106 (përqendrimi i provës masa 0,1%).

Fushat e përdorimit

Materialet rezistente ndaj acidit si rripat prej çeliku dhe alumini të lyer, larja e pllakave të motorrit, automjete tregtare / ndërtimore, makineri, etj.

Rekomandime për përdorim

Në varësi të akumulimit të papastërtisë, vendosni një zgjidhje 1: 2 deri në 1:10 në zonën që do pastroni. Lejo për të reaguaj për një kohë të shkurtër, nëse kërkohet të përfundojë me sfungjer ose furçë, dhe shpëlajeni tërësisht me një pajisje me presion të lartë.

Paralajmërime

  • Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë
  • Mos e lini të thahet
  • Mos e përdorni në substanca të ndjeshme ndaj acidit, të tilla si mermer, metale të pambrojtura të tilla si zinku, alumini
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmëria

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem

Paketimi

11kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem
Pastrues Disqesh Felgenreiniger extrem
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart