Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish

900L

Quick Finish

Produkt i gjithanshëm për të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe të lyera (bojëra automjetesh, dru të lyer, xham, pjesë plastike, panele, mobilje të lyer dhe instrumente muzikorë, sipërfaqe prej çeliku inox, etj.)

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish

Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish një produkt i gjithanshëm për të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe të lyera (bojëra automjetesh, dru të lyer, xham, pjesë plastike, panele, mobilje të lyer dhe instrumente muzikorë, sipërfaqe prej çeliku inox, etj.). Pastron, kujdeset dhe vulos në një hap të vetëm. Gjurmët e gishtërinjve dhe papastërtitë e lehta hiqen shpejt dhe lehtë. Sipërfaqet lihen me një shkëlqim të shkëlqyeshëm, butësi të lartë të sipërfaqes dhe veti të mira hidrofobike. Quick Finish mbaron shpejt pa lënë vija dhe për këtë arsye zbatohet lehtë. Lustrat dhe dyllët e aplikuar më parë ruhen. Veçanërisht e përshtatshme për përfundimin e shpejtë të mallrave të ekspozuara në dyqanet e ekspozitave ose në panaire, si dhe për vlerësimin e shpejtë të automjeteve. Gjithashtu i përshtatshëm për përdorim në aplikimet e bojës.

Fushat e përdorimit

Lyerje automjetesh, dru i pikturuar, qelq, pjesë plastike, konsola, mobilje të lyer dhe instrumente muzikorë, sipërfaqe prej çeliku inox, etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni në mënyrë të barabartë në sipërfaqet që do të trajtohen dhe lustroni me një leckë mikrofibre Profi.

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë; Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehta;

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish
Pastrues dhe Mirëmbajtës Quick Finish
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart