PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE

Vlerëso Produktin

4,600L

Lustrim inovativ makinerie për prodhimin e shpejtë të sipërfaqeve me shkëlqim të lartë dhe për heqjen efektive të gërvishtjeve dhe bluarjeve nga një madhësi zhavorri prej P2000 e lart me një efekt vulosjeje të njëkohshme. Prerja: 6,0 Shkëlqimi: 8,0

4,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE

Lustrim me shkëlqim të lartë me ngjitës

Lustrim inovativ makinerie për prodhimin e shpejtë të sipërfaqeve me shkëlqim të lartë dhe për heqjen efektive të gërvishtjeve dhe bluarjeve nga një madhësi zhavorri prej P2000 e lart me një efekt vulosjeje të njëkohshme. Prerja: 6,0 Shkëlqimi: 8,0

Zonat e përdorimit

  • Bojëra për makina, automjete komerciale, motoçikleta etj.
  • Rekomandime për përdorim
  • Aplikojeni duke përdorur një lustrues orbital me performancë të lartë dhe një jastëk me një hap në mënyrë tërthore drejtimin. Aplikoni lustrin me shkëlqim të lartë me një shpejtësi mesatare me presion mesatar.

Enë
Artikulli i kontejnerit nr.

  • 1 L 428001
  • 0,25 L 428250

Paralajmërimet

Fleta e të dhënave të sigurisë në dispozicion sipas kërkesës për përdoruesit e tregtisë.;Tundni përpara përdorimit.;Mbrohuni kundër ngrica dhe nxehtësia e tepërt.;Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehta.;Përpara përdorimit, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmëri.;

Njoftim

Ky informacion produkti mund t’ju këshillojë vetëm pa detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi kenaqesi t’ju ndihmoj.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI P6.01 KOCH-CHEMIE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart