PASTË LUCIDIMI M2.01 KOCH-CHEMIE

Vlerëso Produktin

1,200L3,650L

Hochglanz-Antihologramm M2.01

1,200L3,650L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

PASTË LUCIDIMI M2.01 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI M2.01 KOCH-CHEMIE Hochglanz-Antihologramm është pastë mikro-lustrimi për makina i gjeneratës së fundit për heqjen e përhershme të vijave, hologramave, gërvishtjeve të imëta dhe shenjave të lëmimit në madhësinë e gërvishtjes P3000 në të gjitha sistemet e bojës (përfshirë rezistencën ndaj gërvishtjeve). Përmes përdorimit të trupave gërryes tepër të specializuar, jashtëzakonisht homogjene, krijohet një përfundim i shkëlqyeshëm me shkëlqim të lartë i përhershëm në kushte ekstreme të dritës edhe në hije të errëta dhe të ngjashme me ndjeshmërinë. Hologramet dhe gërvishtjet e imta eliminohen mekanikisht dhe jo, gjë që ndodh shpesh, e mbuluar. Hochglanz-Antihologramm M2.01 është jashtëzakonisht ekonomik, i lehtë për t’u lustruar dhe i lëvizshëm pa lënë gjurmë. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra të makinave, automjeteve tregtare, cikleve motorike, etj.

Rekomandime për përdorim

Për rezultate optimale, ne rekomandojmë përdorimin e tamponin tonë anti-hologram portokalli dhe një orbitale lustrues me rotacion të detyruar (p.sh. Makita BO 6040, shpejtësia më e lartë). Përndryshe një rrotullues lustruesi mund të përdoret në kombinim me tanponin tonë portokalli anti-hologram. Para përdorimit, lagni tamponin e tharë ose të rinj plotësisht me lustrues. Me makinën e fikur, aplikoni lustroni në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen që do të trajtohet dhe pastaj lustroni në mënyrë të tërthortë me medium presion derisa të shfaqet një film transparent, dmth., derisa të ketë oksid alumini në lustër plotësisht e prishur. Mos përdorni tanpon të përdorura me këtë produkt për produkte të tjera. Për heqja pa gërvishtje dhe pa brazda e mbetjeve të lustruara ne rekomandojmë leckën tonë mikrofibre Profi që nuk është zinxhir dhe është prerë në mënyrë ultrasonike.

Paralajmërime

  • Shkundni para se të përdorni
  • Mbroni nga ngrica dhe nxehtësia e tepërt
  • Mos e përdorni në nxehtë para se të përdorni
  • Kontrolloni përshtatshmërinë dhe përputhshmërinë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI M2.01 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L, 250ml

Videos: PASTË LUCIDIMI M2.01 KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI M2.01 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI M2.01 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI M2.01 KOCH-CHEMIE

1,200L3,650L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart