Mbrojtës Për Plastikë Gkv

Vlerëso Produktin

6,400L

Gummi-, Kunststoff- & Vinylpflege

Me veti mbrojtëse për të gjitha gomat, pjesët e jashtme të gomës dhe plastikës.

6,400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Mbrojtës Për Plastikë Gkv

Mbrojtës Për Plastikë Gkv produkt efektiv pastrimi dhe kujdesi mbrojtës për përdorim të shpejtë të shpejtë. Me veti mbrojtëse për të gjitha gomat, pjesët e jashtme të gomës dhe plastikës. Me freskues boje dhe gjysem shkëlqim. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Pjesë të jashtme plastike dhe gome, goma, etj.

Rekomandime për përdorim

Përdorni një sfungjer për të aplikuar në mënyrë të barabartë në sipërfaqe të pastra dhe të thata, fërkojeni mirë dhe lëreni të thahet plotësisht.

Paralajmërime

Mos e përdorni në sipërfaqe ku rrëshqitja është e padëshirueshme, p.sh. pedale, timon, gomat; Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe përputhshmërinë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Mbrojtës Për Plastikë Gkv

Paketimi

10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Mbrojtës Për Plastikë Gkv”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart