Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01

Vlerëso Produktin

1,450L

Lack-Polish grün P1.01

Përfundimi me grün Lack-Polish do t’i japë bojës një thellësi shkëlqimi dhe ngjyre që është e jashtëzakonshme.

1,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01

Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01 mbron, mirëmban dhe rafinon ngjyra të duken të thella dhe si të reja. Përfundimi me grün Lack-Polish do t’i japë bojës një thellësi shkëlqimi dhe ngjyre që është e jashtëzakonshme. Boja e trajtuar mbrohet për një periudhë të gjatë nga faktorët e pafavorshëm të mjedisit. Lack-Polish grün është shumë i lehtë dhe kursen kohë për t’u përdorur dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e bojërave. Me miratimin e Daimler.

Prerja: 1,0 shkëlqim: 9,5

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra të makinave, automjeteve tregtare, cikleve motorike, etj.

Rekomandime për përdorim

Aplikoni Lack-Polish grün në një film edhe të hollë, qoftë mekanikisht (idealisht me orbitale) lustrues) me jastëkun tonë të zi përfundues, ose manualisht me një jastëk të butë të ngjashëm. Për të përfunduar, fërko çdo mbetje polishi në përfundimin e pasqyrës me një leckë mikrofibre Profi. Nëse është një efekt gërryes kërkohet, përdorni polishin me një jastëk lustrues makine të verdhë të fortë dhe një rrotullues lustrues.

Paralajmërime

  • Shkundni para se të përdorni
  • Mbroni nga ngrica dhe nxehtësia e tepërt
  • Mos e përdorni në nxehtë para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe përputhshmërinë 

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01

Paketimi

1L

Videos: Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01
Lustër Përfundimi Lack-Polish grün P1.01
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart