LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1

Vlerëso Produktin

5,500L

C493 MATT CLEAR HS 2:1

Llak transparent 2:1 mat. Siguron mbulim të plotë gjatë proceseve të rIparimit të bojrave. Përdoret me H 753 tharës për duar të fundit NORMAL.

5,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1

LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1 Llak transparent 2:1 mat. Siguron mbulim të plotë gjatë proceseve të rIparimit të bojrave. Përdoret me H 753 tharës për duar të fundit NORMAL.

C493 Matt Clear HS 2: 1 është një shtresë e pastër me cilësi të lartë e krijuar për të dhënë një përfundim të përsosur mat për rifiniturat e plota dhe të pjesshme. Jep një sipërfaqe mat të lëmuar dhe është e lehtë për tu trajtuar. Ka veti shumë të mira në rezistencën ndaj motit dhe kimikateve dhe është duke u tharë shpejt. Përzihet në një raport prej 2: 1 me H 753 Hardener for Topcoats NORMAL.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1
LLAK MAT C493 MATT CLEAR HS2:1
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart