LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS

Vlerëso Produktin

1,900L

C495 4:1 CLEAR EXPRESS SEMIGLOSS

Llak me gjysëm shkëlqim. I mirë për riparime të vogla boje. Përzjehet me HARDENER 753 NORMAL në raportin 4:1.

 

1,900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS Llak me gjysëm shkëlqim. I mirë për riparime të vogla boje. Përzjehet me HARDENER 753 NORMAL në raportin 4:1.

C495 Clear Express Semi Gloss është një shtresë e pastër me cilësi të lartë e krijuar për të dhënë një përfundim perfekt për rifinancimet e pjesshme. Jep një sipërfaqe të satin të lëmuar dhe është e lehtë për tu trajtuar. Ka veti shumë të mira në rezistencën ndaj motit dhe kimikateve dhe po thahet shpejt. Përzihet në një raport prej 4: 1 me H 753 Hardener for Topcoats NORMAL.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SEMI GLOSS
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart