LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL

Vlerëso Produktin

1,200L5,000L

1K AUTOCLEAR UNIVERSAL

Llak 1K Autoclear universal është i lehtë për t’u përdorur; jep rezultate të shkëlqyera, thahet shpejt dhe nuk ka nevojë për tharës. Mund të aplikohet në të gjitha sipërfaqet e lyera me çdo sistem boje.

1,200L5,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL

LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL Llak 1K Autoclear universal është i lehtë për t’u përdorur; jep rezultate të shkëlqyera, thahet shpejt dhe nuk ka nevojë për tharës. Mund të aplikohet në të gjitha sipërfaqet e lyera me çdo sistem boje.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL

Paketimi

1L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL
LLAK 1K AUTOCLEAR UNIVERSAL

1,200L5,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart