KATALIT BODY 620 HARDENER

1,000L3,600L

BODY 620 HARDENER

Tharës me përmbajtje izocianati për BODY 697 HS SR 2:1 dhe BODY 698 HS SR 2:1 Llak.

1,000L3,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KATALIT BODY 620 HARDENER

KATALIT BODY 620 HARDENER Tharës me përmbajtje izocianati për BODY 697 HS SR 2:1 dhe BODY 698 HS SR 2:1 Llak.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: KATALIT BODY 620 HARDENER

Paketimi

2.5L, 500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KATALIT BODY 620 HARDENER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

KATALIT BODY 620 HARDENER
KATALIT BODY 620 HARDENER

1,000L3,600L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart