Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner

2,750L

Silicon- & Wachsentferner

Tretës me bazë alkooli për largimin e vajrave silikoni, dyllëve, vajrave të tilla si mbetjet e lustrës, etj.

2,750L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner

Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner tretës me bazë alkooli për largimin e vajrave silikoni, dyllëve, vajrave të tilla si mbetjet e lustrës, etj. Nga të gjitha sipërfaqet rezistente ndaj tretësit. Sipërfaqet e trajtuara janë përgatitur në mënyrë optimale për hapat e mëtejshëm të përpunimit (pikturimi, mbyllja e bojës 1K-Nano, etj.). Nuk përmban hidrokarbure të halogjenuara.

Fushat e përdorimit

Bojra dhe plastike rezistente në tretës, qelq, metal, etj.

Rekomandime për përdorim

Në varësi të sipërfaqes aplikoni të paholluar ose të holluar deri në 1: 4 dhe fshijeni me një pastrues dhe leckë të thatë. Në rast të një ngjyre të ndjeshme njëshe ose me një shtresë ose sipërfaqe të ngjashme të ndjeshme hollojeni 1: 4 me ujë për të parandaluar hasjen

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni qëndrueshmërinë e ngjyrave dhe përputhshmërinë e materialit

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner

Paketimi

5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner
Heqës Silikoni Silicon- & Wachsentferner
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart