DYLENT I AVASHTË

Vlerëso Produktin

400L

THINNER PU E/1916 SLOW

Hollues për bojra poliuretani.

  • Për përdorim të përgjithshëm

400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

DYLENT I AVASHTË

DYLENT I AVASHTË THINNER PU E/1916 SLOW Hollues për bojra, llaqe dhe verniqe poliuretani. Përdoret kur temperatura e mjedisit është e lartë (verë).

  • Për përdorim të përgjithshëm

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: DYLENT I AVASHTË

Paketimi 0.75 L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “DYLENT I AVASHTË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart