Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior

Vlerëso Produktin

900L

Finish Spray exterior

Llak i detajuar i gjithanshëm për kujdes të shpejtë për të gjitha sipërfaqet e jashtme të automjeteve si bojëra, qelqi dhe plastika.

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior

Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior llak i detajuar i gjithanshëm për kujdes të shpejtë për të gjitha sipërfaqet e jashtme të automjeteve si bojëra, qelqi dhe plastika. Me formulën e tij të veçantë edhe njollat ​​kokëfortë të shkallës së gëlqeres hiqen shpejt dhe pa lënë asnjë mbetje. Pastron, mirëmban dhe ruan në një hap të vetëm. Thellësia e ngjyrës kthehet duke lënë një sipërfaqe të shkëlqyeshëm të pastër pa vija. Pjesa e jashtme e Finish Spray hiqet shpejt, është e lehtë për t’u përdorur dhe mbron sipërfaqet nga papastërtitë e reja.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqet e jashtme të automjeteve (ngjyra, qelqi, plastika)

Rekomandime për përdorim

Përdorni shishen me llak për të aplikuar në mënyrë të barabartë në zonat që do të trajtohen dhe lustroni me një Profi leckë mikrofibre.

Paralajmërime

Mos e përdorni në ambientet e brendshme të automjeteve ose në sipërfaqe të ndjeshme ndaj acidit; Mos e përdorni në nxehtësi para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe përputhshmërinë .

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior
Pastrues dhe mbrojtës Finish Spray exterior
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart