DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER

900L

740 ACRYL NORMAL THINNER

Hollues normal, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER

DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER Hollues normal, i përshtatshëm për shkrirjen e astareve akrilike 2K dhe llak 2K. NUK përmban solvent të riciklueshëm.

Hollues special (zvogëlues) NORMAL përdoret për hollimin e astareve akrilike me ndërtim të lartë 2K dhe veshjeve akrilike dhe veshjeve bazë. Hollohet në mënyrë të përsosur dhe siguron një sipërfaqe perfekte pa asnjë zgjatje të kohës së tharjes. Mund të përdoret gjithashtu për pastrimin e pajisjeve të përdorura në aplikimin e materialit akrilik. NUK përmban tretës të ricikluar.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER

Paketimi

1L, 5L, 20L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER
DYLENT AKRILIK 740 NORMAL THINNER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart