ÇIMENTO E BARDHË DAST

Vlerëso Produktin

640L

WHITE CEMENT

Çimento e bardhë me rezistenca fiziko mekanike të larta
Pershkrimi
Çimento e bardhë me rezistenca të larta fiziko mekanike e cila përdoret për prodhimin e betonit, llaçit, finiturave të ndryshme me ose pa pigment. Substancë me aktivitet shumë të madh ndaj ujit për shkak të porozitetit dhe granulometrisë nën 90 mikron.

640L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

ÇIMENTO E BARDHË DAST

ÇIMENTO E BARDHË DAST me rezistenca të larta fiziko mekanike e cila përdoret për prodhimin e betonit, llaçit, finiturave të ndryshme me ose pa pigment. Substancë me aktivitet shumë të madh ndaj ujit për shkak të porozitetit dhe granulometrisë nën 90 mikron.

FUSHAT E APLIKIMIT

Çimento e bardhë mund të përdoret për prodhimin e të gjithë llojeve të betonit ku kërkohet ngjyra e bardhë ose ndonjë ngjyrë tjetër. Gjithashtu produkti mund të përdoret për prodhimin e llaçit tradicional, si edhe e finiturave. Për prodhim llaçi cilësor rekomandohet kjo recetë: 20kg çimento e bardhë me 150kg rërë e larë pa argjil 0-1.4 +35 litra ujë.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ÇIMENTO E BARDHË DAST

Paketimi

20kg

Ngjyra

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ÇIMENTO E BARDHË DAST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart